-
Themas
- Boerderij
- Brandweer Speelgoed
- Carnaval
- Communie- en Lentefeest
- Dinosaurus Speelgoed
- Dokter
- Eenhoorn
- F1 Speelgoed
- Flamingo
- Glow in the Dark
- Kawaii
- Kerst
- Kidult
- Koningsdag
- Lachgezicht
- Lama's en Alpaca's
- Paarden Speelgoed
- Pasen
- Piraat
- Politie
- Prinses
- Ridder
- Robot
- Ruimtevaart
- Schoencadeautjes
- Sensorisch Speelgoed
- Sinterklaas
- Speelgoed van het jaar
- Tweede Speelkansje
- Vaderdag
- Vakantie Speelgoed
- Valentijn
- Voetbal
- Zeemeermin
HUDORA Scheenbeschermers met Enkelsok - Maat S
Afmeting artikel:
20 x 10 x 5 cm, geschikt voor kinderen met een lengte van 120-140 cm
Dit artikel is beschikbaar vanaf 09-04-2026
Alternatieven
-
HUDORA Scheenbeschermers met Enkelsok - Maat MLog in voor prijsinformatie
-
HUDORA Keepershandschoenen - Maat SLog in voor prijsinformatie
-
SportX Scheenbeschermers Groen/ZwartLog in voor prijsinformatie
-
HUDORA Basketbalstandaard Playoff 205Log in voor prijsinformatie
-
Sports Active Keepershandschoenen - Maat MLog in voor prijsinformatie
-
Sports Active Rubberen Voetbal, maat 5Log in voor prijsinformatie
Omschrijving
Ga lekker een potje voetballen met de HUDORA Scheenbeschermers met Enkelsok. De beschermers hebben maat S en zijn geschikt voor kinderen van 120 tot 140 centimeter.
Lees meer
Specificaties
Te vinden in de volgende categorieën:
| Artikelcode: | 1490096A |
| Afmeting artikel: | 20 x 10 x 5 cm, geschikt voor kinderen met een lengte van 120-140 cm |
| Afmeting verpakking: | 40 x 19 x 4 cm |
| Geschikt voor: | Vanaf 5 jaar |
| EAN code: | 4005998716113 |
| Prijs in euro's: | Excl. BTW en excl. verzendkosten |
| Merk: | Hudora |
| Thema: | Voetbal |
| Materiaal: | Schuim |
Veiligheid
- Waarschuwing: Niet geschikt voor kinderen onder de 3 jaar ivm kleine onderdelen.
klik op de foto om in te zoomen.