- Boerderij
- Brandweer Speelgoed
- Capybara Speelgoed
- Carnaval
- Communie- en Lentefeest
- Dinosaurus Speelgoed
- Dokter
- Eenhoorn
- F1 Speelgoed
- Flamingo
- Glow in the Dark
- Kawaii
- Kerst
- Kidult
- Koningsdag
- Lachgezicht
- Lama's en Alpaca's
- Paarden Speelgoed
- Pasen
- Piraat
- Politie
- Prinses
- Ridder
- Robot
- Ruimtevaart
- Schoencadeautjes
- Sensorisch Speelgoed
- Sinterklaas
- Speelgoed van het jaar
- Tweede Speelkansje
- Vaderdag
- Vakantie Speelgoed
- Valentijn
- Voetbal
- Zeemeermin
Nano Block Bouwset Labrador Retriever - 140st.
Afmeting artikel:
22 x 19 x 11 cm
Direct leverbaar
Omschrijving
De Nanoblock Labrador Retriever (NBC‑261) bouwset bevat circa 140 microblokjes waarmee je een gedetailleerd model van ca. 6,2 × 2,4 × 10 cm bouwt. Gemaakt van stevig kunststof en inclusief duidelijke instructies en cadeauverpakking. Geschikt voor kinderen vanaf 12 jaar, met instap‑ tot gevorderd bouwniveau. Ontworpen in Japan.
Lees meer
Specificaties
Te vinden in de volgende categorieën:
| Artikelcode: | 4685024A |
| Afmeting artikel: | 22 x 19 x 11 cm |
| Afmeting verpakking: | 18 x 10 x 0,5 cm |
| Geschikt voor: | Vanaf 12 jaar |
| EAN code: | 4972825209745 |
| Prijs in euro's: | Excl. BTW en excl. verzendkosten |
| Kleur: | Multi kleuren |
| Aantal onderdelen: | 140 |
| Materiaal: | Kunststof |
Anderen kochten ook
-
Nano Block Bouwset Saxofoon - 120st.Log in voor prijsinformatie
-
Nano Block Bouwset Poedel - 130st.Log in voor prijsinformatie
-
Nano Block Bouwset Rottweiler - 140st.Log in voor prijsinformatie
-
Nano Block Bouwset Husky - 200st.Log in voor prijsinformatie
-
Nano Block Bouwset Poedel - 170st.Log in voor prijsinformatie
-
Nano Block Bouwset Icecream - 140st.Log in voor prijsinformatie
-
Bouwset DierenLog in voor prijsinformatie
-
Bouwset Bloemen - 123dlg.Log in voor prijsinformatie
-
Bouwset Onderwaterwereld -122dlg.Log in voor prijsinformatie
-
Bloemen Bouwset Roze - 227dlg.Log in voor prijsinformatie
-
Bouwset Brandweerhelikopter - 41dlg.Log in voor prijsinformatie
-
Bouwset Brandweer Ladderwagen - 63dlg.Log in voor prijsinformatie
klik op de foto om in te zoomen.