- Boerderij
- Brandweer Speelgoed
- Capybara Speelgoed
- Carnaval
- Communie- en Lentefeest
- Dinosaurus Speelgoed
- Dokter
- Eenhoorn
- F1 Speelgoed
- Flamingo
- Glow in the Dark
- Kawaii
- Kerst
- Kidult
- Koningsdag
- Lachgezicht
- Lama's en Alpaca's
- Paarden Speelgoed
- Pasen
- Piraat
- Politie
- Prinses
- Ridder
- Robot
- Ruimtevaart
- Schoencadeautjes
- Sensorisch Speelgoed
- Sinterklaas
- Speelgoed van het jaar
- Tweede Speelkansje
- Vaderdag
- Vakantie Speelgoed
- Valentijn
- Voetbal
- Zeemeermin
Handtas met Licht en Geluid - Roze
Afmeting artikel:
23 x 22 x 5 cm
Direct leverbaar
Omschrijving
Vrolijke roze handtas met licht- en geluidseffecten in het hartvormige knopje. De tas is bedrukt met schattige figuurtjes en heeft een zacht handvat. Afmetingen: 22 x 5 x 23 cm, gemaakt van kunststof en textiel.
Lees meer
Specificaties
Te vinden in de volgende categorieën:
| Artikelcode: | 2520881A |
| Afmeting artikel: | 23 x 22 x 5 cm |
| Afmeting verpakking: | 24 x 23 x 6 cm |
| Benodigde batterijen: | 3x Duracell Alkaline Batterij LR44 1.5V, 2st. (1150044) |
| Geschikt voor: | Vanaf 3 jaar |
| EAN code: | 8711866277346 |
| Prijs in euro's: | Excl. BTW en excl. verzendkosten |
| Kleur: | Multi kleuren |
| Merk: | Johntoy |
| Materiaal: | Kunststof |
Veiligheid
- Waarschuwing: Niet geschikt voor kinderen onder de 3 jaar ivm kleine onderdelen.
Anderen kochten ook
-
Fashion Handtas KleurLog in voor prijsinformatie
-
Fantastische Glamour Handtas GlittersLog in voor prijsinformatie
-
Milky Kiss Rugzak The Wow Factor Fluffy LichtrozeLog in voor prijsinformatie
-
Kleur je eigen SchoudertasLog in voor prijsinformatie
-
Versier je eigen Schoudertas - Licht NaturelLog in voor prijsinformatie
-
Versier je eigen Katoenen GymtasLog in voor prijsinformatie
-
Colorations - Mini Canvas Draagtassen, 24st.Log in voor prijsinformatie
-
Colorations - Katoenen Totebag met 80 cm Handvat - 38 x 42 cm, 5st.Log in voor prijsinformatie
-
Gabby's Poppenhuis Schoudertasje Meerminkat - 15cmLog in voor prijsinformatie
-
Gymtas Bubbel TeaLog in voor prijsinformatie
-
Gabby's Poppenhuis GymtasLog in voor prijsinformatie
-
K3 DraagtasLog in voor prijsinformatie
klik op de foto om in te zoomen.