- Boerderij
- Brandweer Speelgoed
- Capybara Speelgoed
- Carnaval
- Communie- en Lentefeest
- Dinosaurus Speelgoed
- Dokter
- Eenhoorn
- F1 Speelgoed
- Flamingo
- Glow in the Dark
- Kawaii
- Kerst
- Kidult
- Koningsdag
- Lachgezicht
- Lama's en Alpaca's
- Paarden Speelgoed
- Pasen
- Piraat
- Politie
- Prinses
- Ridder
- Robot
- Ruimtevaart
- Schoencadeautjes
- Sensorisch Speelgoed
- Sinterklaas
- Speelgoed van het jaar
- Tweede Speelkansje
- Vaderdag
- Vakantie Speelgoed
- Valentijn
- Voetbal
- Zeemeermin
Play Out Ole Swing Game met Licht
Afmeting artikel:
70 x 16 x 8 cm
Direct leverbaar
Omschrijving
Play Out Ole Swing Game met licht, bestaande uit een enkelring en bal van 70 cm. Gemaakt van kunststof en verkrijgbaar in verschillende kleuren. Geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar oud en leuk voor actief buitenspelen.
Lees meer
Specificaties
Te vinden in de volgende categorieën:
| Artikelcode: | 2420037 |
| Afmeting artikel: | 70 x 16 x 8 cm |
| Afmeting verpakking: | 37 x 18 x 8 cm |
| Benodigde batterijen: | 3x Duracell Alkaline Batterij LR44 1.5V, 2st. (1150044) |
| Geschikt voor: | Vanaf 3 jaar |
| EAN code: | 8714627031812 |
| Prijs in euro's: | Excl. BTW en excl. verzendkosten |
| Kleur: | Multi kleuren |
| Merk: | Toi-Toys |
| Materiaal: | Kunststof, Polypropeen |
Veiligheid
- Waarschuwing: Niet geschikt voor kinderen onder de 3 jaar ivm kleine onderdelen.
Anderen kochten ook
-
Play out Cheerleader Linten aan Handvat - 2st.Log in voor prijsinformatie
-
Play Out Hoela Hoep Strepen, Set van 3Log in voor prijsinformatie
-
Enkelspringbal met LichtLog in voor prijsinformatie
-
Play Out Kruisboog SetLog in voor prijsinformatie
-
Play Out Vang- en Werpspel, 4dlg.Log in voor prijsinformatie
-
Play Out Afschiet Foam VliegtuigjeLog in voor prijsinformatie
-
Small Foot - Pogo StickLog in voor prijsinformatie
-
Hoepel, set van 4Log in voor prijsinformatie
-
Simba Springtouw Nylon, 5 meterLog in voor prijsinformatie
-
Springtouw Kleur, 2 meterLog in voor prijsinformatie
-
Dancing Wheel met LichtLog in voor prijsinformatie
-
Regenboog Danslint, 2mtr.Log in voor prijsinformatie
klik op de foto om in te zoomen.