-
Themas
- Boerderij
- Brandweer Speelgoed
- Capybara Speelgoed
- Carnaval
- Communie- en Lentefeest
- Dinosaurus Speelgoed
- Dokter
- Eenhoorn
- F1 Speelgoed
- Flamingo
- Glow in the Dark
- Kawaii
- Kerst
- Kidult
- Koningsdag
- Lachgezicht
- Lama's en Alpaca's
- Moederdag
- Paarden Speelgoed
- Pasen
- Piraat
- Politie
- Prinses
- Ridder
- Robot
- Ruimtevaart
- Schoencadeautjes
- Sensorisch Speelgoed
- Sinterklaas
- Speelgoed van het jaar
- Tweede Speelkansje
- Vaderdag
- Vakantie Speelgoed
- Valentijn
- Voetbal
- Zeemeermin
Luisteren naar Boerderijdieren Geluidenboek
Afmeting artikel:
26 x 23 x 1,5 cm
Direct leverbaar
Omschrijving
Ga met Kat en Hond mee op een wandeling rond de boerderij en ontmoet zes boerderijdieren.
Drok op de knoppen van het geluidspaneel om te horen hoe de dieren klinken. Of probeer zelf hun geluiden na te doen, gewoon voor de lol.
Je krijgt ook extra kennis over de dieren. Inclusief batterijen.
Drok op de knoppen van het geluidspaneel om te horen hoe de dieren klinken. Of probeer zelf hun geluiden na te doen, gewoon voor de lol.
Je krijgt ook extra kennis over de dieren. Inclusief batterijen.
Lees meer
Specificaties
Te vinden in de volgende categorieën:
| Artikelcode: | 3030255 |
| Afmeting artikel: | 26 x 23 x 1,5 cm |
| Afmeting verpakking: | 26,5 x 23,5 x 1,5 cm |
| Benodigde batterijen: | 3x Duracell Alkaline Batterij LR44 1.5V, 2st. (1150044) |
| Geschikt voor: | Vanaf 2 jaar |
| EAN code: | 9788742555545 |
| Prijs in euro's: | Excl. BTW en excl. verzendkosten |
| Kleur: | Multi kleuren |
| Taal: | Nederlands |
| Merk: | Mondikaarten |
| Thema: | Boerderij |
| Materiaal: | Papier |
Anderen kochten ook
-
Luisteren Naar Wilde Dieren GeluidenboekLog in voor prijsinformatie
-
Geluidenboek BoerderijdierenLog in voor prijsinformatie
-
Geluidenboek Baby BoerderijdierenLog in voor prijsinformatie
-
Geluidenboek Luister Naar de NatuurLog in voor prijsinformatie
-
Luister naar de dieren - 18 GeluidenLog in voor prijsinformatie
-
Geluidenboek Wat hoor je op de Boerderij?Log in voor prijsinformatie
-
Bumba Geluidenboek - Hoor Eens Wie Daar Is!Log in voor prijsinformatie
-
Geluidenboek Voertuigen 6 GeluidenLog in voor prijsinformatie
-
Mijn Grote Geluidenboek Barbie - met 27 GeluidenLog in voor prijsinformatie
-
Mijn Grote Geluidenboek Hot Wheels - met 27 GeluidenLog in voor prijsinformatie
-
Mijn Grote Geluidenboek My Little Pony - met 27 GeluidenLog in voor prijsinformatie
-
Geluidenboek Blauwe Trein en zijn VriendjesLog in voor prijsinformatie
klik op de foto om in te zoomen.