-
Themas
- Boerderij
- Brandweer Speelgoed
- Capybara Speelgoed
- Carnaval
- Communie- en Lentefeest
- Dinosaurus Speelgoed
- Dokter
- Eenhoorn
- F1 Speelgoed
- Flamingo
- Glow in the Dark
- Kawaii
- Kerst
- Kidult
- Koningsdag
- Lachgezicht
- Lama's en Alpaca's
- Moederdag
- Paarden Speelgoed
- Pasen
- Piraat
- Politie
- Prinses
- Ridder
- Robot
- Ruimtevaart
- Schoencadeautjes
- Sensorisch Speelgoed
- Sinterklaas
- Speelgoed van het jaar
- Tweede Speelkansje
- Vaderdag
- Vakantie Speelgoed
- Valentijn
- Voetbal
- Zeemeermin
Splash Water Skipper met Licht - 9cm
Afmeting artikel:
7 x 7 x 2 cm
Direct leverbaar
Omschrijving
De Splash Water Skipper met licht is een compact waterspeelgoed van kunststof dat over het water stuitert. Geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar en ideaal voor strand of zwembad.
Lees meer
Specificaties
Te vinden in de volgende categorieën:
| Artikelcode: | 2420105 |
| Afmeting artikel: | 7 x 7 x 2 cm |
| Afmeting verpakking: | 9 x 9 x 2 cm |
| Benodigde batterijen: | 3x Duracell Alkaline Batterij LR44 1.5V, 2st. (1150044) |
| Geschikt voor: | Vanaf 6 jaar |
| EAN code: | 8714627032604 |
| Prijs in euro's: | Excl. BTW en excl. verzendkosten |
| Kleur: | Multi kleuren |
| Merk: | Toi-Toys |
| Materiaal: | Kunststof |
Veiligheid
- Waarschuwing: Niet geschikt voor kinderen onder de 3 jaar ivm kleine onderdelen.
Anderen kochten ook
-
Splash Vangbeker WaterspelLog in voor prijsinformatie
-
Splash Flyer Frisbee, 17cmLog in voor prijsinformatie
-
Splash Puffer Waterfrisbee, 18cmLog in voor prijsinformatie
-
Splash Watersproeier met RaketlanceringLog in voor prijsinformatie
-
Splash Duikvissen ZeewezensLog in voor prijsinformatie
-
Sponge Splash WaterbalLog in voor prijsinformatie
-
DartbordLog in voor prijsinformatie
-
Goki Kikker Vang-Werp Spel met KlittenbandLog in voor prijsinformatie
-
Dartpijlen Brass in Etui SetLog in voor prijsinformatie
-
Ballen Gooien met VestLog in voor prijsinformatie
-
Outdoor Play Ringwerp Bord, 30cmLog in voor prijsinformatie
-
Outdoor Play Houten Fins WerpspelLog in voor prijsinformatie
klik op de foto om in te zoomen.