- Boerderij
- Brandweer Speelgoed
- Capybara Speelgoed
- Carnaval
- Communie- en Lentefeest
- Dinosaurus Speelgoed
- Dokter
- Eenhoorn
- F1 Speelgoed
- Flamingo
- Glow in the Dark
- Kawaii
- Kerst
- Kidult
- Koningsdag
- Lachgezicht
- Lama's en Alpaca's
- Moederdag
- Paarden Speelgoed
- Pasen
- Piraat
- Politie
- Prinses
- Ridder
- Robot
- Ruimtevaart
- Schoencadeautjes
- Sensorisch Speelgoed
- Sinterklaas
- Speelgoed van het jaar
- Tweede Speelkansje
- Vaderdag
- Vakantie Speelgoed
- Valentijn
- Voetbal
- Zeemeermin
Pokémon 3D Rugtas Pluche Pikachu
Afmeting artikel:
36 x 29 x 16 cm
Direct leverbaar
Omschrijving
De Pokémon 3D Rugtas Pluche is je nieuwe rugtas om overal mee naar toe te nemen. Daarnaast kan je de tas ook gebruiken als een knuffel. De schouderbanden kunnen losgemaakt worden, zo zitten ze niet in de weg als je knuffelt met je favoriete Pokémon karakter. Het is geen 'vang ze allemaal' meer, maar 'verzamel ze allemaal'. Welke tas kies jij? Wordt het Pikachu, Charmander of Squirtle?
Lees meer
Specificaties
Te vinden in de volgende categorieën:
| Artikelcode: | 1820437A |
| Afmeting artikel: | 36 x 29 x 16 cm |
| Afmeting verpakking: | 32 x 18 x 13 cm |
| Geschikt voor: | Vanaf 3 jaar |
| EAN code: | 8426842051185 |
| Prijs in euro's: | Excl. BTW en excl. verzendkosten |
| Karakter: | Pokemon |
| Merk: | Canenco |
| Thema: | Communie- en Lentefeest |
| Materiaal: | Pluche |
Veiligheid
- Waarschuwing: Niet geschikt voor kinderen onder de 3 jaar ivm kleine onderdelen.
Anderen kochten ook
-
Pokemon 3D Rugzak Pluche JigglypuffLog in voor prijsinformatie
-
Rugzak Pokémon Pikachu Bliksem met LichtLog in voor prijsinformatie
-
Pokemon Gotta Catch 'Em All! Rugzak - Pikachu, 35cmLog in voor prijsinformatie
-
Pokemon Pikachu GymtasLog in voor prijsinformatie
-
Pokemon Gotta Catch 'Em All! Rugzak - Pikachu, 41cmLog in voor prijsinformatie
-
Pokémon Kaarten Bewaartasje PikachuLog in voor prijsinformatie
-
Sonic Rugzak Wild Thing BlauwLog in voor prijsinformatie
-
Rugtas Tie-DyeLog in voor prijsinformatie
-
Koeltas DinoLog in voor prijsinformatie
-
Rugzak EenhoornLog in voor prijsinformatie
-
Stitch Rugzak met Viltstiften & StempelsLog in voor prijsinformatie
-
Bing Rugzak met Stempels en ViltstiftenLog in voor prijsinformatie
klik op de foto om in te zoomen.