- Babyspeelgoed & Peuterspeelgoed
- Bouw en Constructie
- Buitenspeelgoed
- Educatief Speelgoed
- Feestartikelen
- Houten Speelgoed
- Kinderboeken
- Kinderkamer
- Knutselen en Hobby
- Leren en Experimenteren
- Poppen en Knuffels
- Puzzels
- Rollenspel & Verkleden
- Schoolcadeautjes
- Schoolspullen
- Speelfiguren
- Spellen
- Uitdeelcadeautjes
- Voertuigen
RC Flip 360 Stunt Racer Groen
Afmeting artikel:
16 x 15 x 8 cm
Direct leverbaar
Omschrijving
Deze RC 360 Stunt Racer met zijn stevige, duurzame banden kan alle ondergronden aan! De RC Stunt Racer kan 360 graden spinnen, een flip maken en op twee kanten rijden. Met de afstandsbediening kun je deze stuntauto alle kanten op navigeren: vooruit, achteruit, naar links en rechts. Snelheid: 12 km/h Schaal: 1:18. Bereik: 20 meter. Leeftijdsindicatie: 5+ jaar. Batterij informatie: Auto: 4 x AA (niet meegeleverd) - Controller: 3 x AAA batterijen (niet meegeleverd). Afmeting auto: 16x15x8 cm (lxbxh) Afmeting verpakking: 25x17x15 cm (lxbxh).
Lees meer
Specificaties
Te vinden in de volgende categorieën:
| Artikelcode: | 3680684A |
| Afmeting artikel: | 16 x 15 x 8 cm |
| Afmeting verpakking: | 26 x 17 x 15 cm |
| Benodigde batterijen: | 3x Philips Batterij R3 AAA Long Life (1999913) 4x Philips Batterij R6 AA Long Life (1999914) |
| Geschikt voor: | Vanaf 5 jaar |
| EAN code: | 5425002415341 |
| Prijs in euro's: | Excl. BTW en excl. verzendkosten |
| Kleur: | Groen |
| Merk: | Spectron |
| Materiaal: | Kunststof |
Veiligheid
- Waarschuwing: Niet geschikt voor kinderen onder de 3 jaar ivm kleine onderdelen.
Anderen kochten ook
-
Revell RC 2,4GHz Stunt Car Flip RacerLog in voor prijsinformatie
-
Exost RC 360 Cross MX Bestuurbare Stuntauto Blauw/Groen - 12 km/uLog in voor prijsinformatie
-
Exost RC 360 AquaCross Bestuurbare Stuntauto - 1:18Log in voor prijsinformatie
-
RC JohnyTractorLog in voor prijsinformatie
-
Clementoni Baby Mijn Eerste Lamborghini RC Bestuurbare AutoLog in voor prijsinformatie
-
Carrera RC 2,4GHz Mario Kart Tabletop Racing Set - Mario & Luigi 1:43Log in voor prijsinformatie
-
RC Oracle Red Bull Racing Rastar RB18 Bestuurbare AutoLog in voor prijsinformatie
-
Carrera RC 2,4GHz Mario Kart Yoshi - Mini Quad 1:40Log in voor prijsinformatie
-
RC Sportwagen met Stoomfunctie BlauwLog in voor prijsinformatie
-
RC Bestuurbare Truck met Voorlader 1:24Log in voor prijsinformatie
-
Gear2play Bestuurbare RC Battle Bumper Botsauto'sLog in voor prijsinformatie
-
Jada RC Spidey Web Crawler Bestuurbare AutoLog in voor prijsinformatie
klik op de foto om in te zoomen.