- Babyspeelgoed & Peuterspeelgoed
- Bouw en Constructie
- Buitenspeelgoed
- Educatief Speelgoed
- Feestartikelen
- Houten Speelgoed
- Kinderboeken
- Kinderkamer
- Knutselen en Hobby
- Leren en Experimenteren
- Poppen en Knuffels
- Puzzels
- Rollenspel & Verkleden
- Schoolcadeautjes
- Schoolspullen
- Speelfiguren
- Spellen
-
Uitdeelcadeautjes
- Fidget Toys
- Fopcadeautjes
- Grabbelton
- Groei- en Speeleieren
- Houten Uitdeelcadeautjes
- Klaparmbanden
- Sleutelhangers
- Slijm en Putty
- Squishy Speelgoed
- Stuiterballen
- Tollen en Jojo's
- Traktaties
- Uitdeelboekjes
- Uitdeelcadeautjes tot 10 euro
- Uitdeelcadeautjes tot 2 euro
- Uitdeelcadeautjes tot 5 euro
- Uitdeelcadeautjes tot 7,50 euro
- Uitdeelzakjes
- Verrassingsballen
- Voertuigen
Telraam Hout Pastel
Afmeting artikel:
26 x 19,5 x 6,5 cm
Direct leverbaar
Omschrijving
Houten telraam met 4 bogen en verschillende kleuren, houten kralen.
Lees meer
Specificaties
Te vinden in de volgende categorieën:
| Artikelcode: | 7510191A |
| Afmeting artikel: | 26 x 19,5 x 6,5 cm |
| Afmeting verpakking: | 29 x 19 x 7 cm |
| Geschikt voor: | Vanaf 2 jaar |
| EAN code: | 3800966033992 |
| Prijs in euro's: | Excl. BTW en excl. verzendkosten |
| Thema: | Communie- en Lentefeest |
| Materiaal: | Hout |
Anderen kochten ook
-
Telraam Hout PastelLog in voor prijsinformatie
-
Hape TelraamLog in voor prijsinformatie
-
Classic World Houten Telraam met TelkaartenLog in voor prijsinformatie
-
Goki Houten TrommelLog in voor prijsinformatie
-
Goki Houten Telraam, 25x29 cmLog in voor prijsinformatie
-
Eichhorn Houten XylofoonLog in voor prijsinformatie
-
Small Foot - Houten VoelboxLog in voor prijsinformatie
-
Goki Klok Leren KijkenLog in voor prijsinformatie
-
Hape Xylofoon en HamerspelLog in voor prijsinformatie
-
Goki Mijn eerste UkeleleLog in voor prijsinformatie
-
Small Foot - RekenstaafjesLog in voor prijsinformatie
-
Bigjigs Houten WasrekLog in voor prijsinformatie
klik op de foto om in te zoomen.