- Babyspeelgoed & Peuterspeelgoed
- Bouw en Constructie
- Buitenspeelgoed
- Educatief Speelgoed
- Feestartikelen
- Houten Speelgoed
- Kinderboeken
- Kinderkamer
- Knutselen en Hobby
- Leren en Experimenteren
- Poppen en Knuffels
- Puzzels
- Rollenspel & Verkleden
- Schoolcadeautjes
- Schoolspullen
- Speelfiguren
- Spellen
-
Uitdeelcadeautjes
- Fidget Toys
- Fopcadeautjes
- Grabbelton
- Groei- en Speeleieren
- Houten Uitdeelcadeautjes
- Klaparmbanden
- Sleutelhangers
- Slijm en Putty
- Squishy Speelgoed
- Stuiterballen
- Tollen en Jojo's
- Traktaties
- Uitdeelboekjes
- Uitdeelcadeautjes tot 10 euro
- Uitdeelcadeautjes tot 2 euro
- Uitdeelcadeautjes tot 5 euro
- Uitdeelcadeautjes tot 7,50 euro
- Uitdeelzakjes
- Verrassingsballen
- Voertuigen
Werkvoertuig in Opbergkoffer - Geel
Afmeting artikel:
12 x 8 x 8 cm
Direct leverbaar
Omschrijving
Werkvoertuig in Opbergkoffer - Geel
Lees meer
Specificaties
Te vinden in de volgende categorieën:
| Artikelcode: | 7895456A |
| Afmeting artikel: | 12 x 8 x 8 cm |
| Afmeting verpakking: | 14 x 9 x 9 cm |
| Geschikt voor: | Vanaf 3 jaar |
| EAN code: | 8718012058439 |
| Prijs in euro's: | Excl. BTW en excl. verzendkosten |
| Merk: | Lobbes |
| Materiaal: | Kunststof |
Veiligheid
- Waarschuwing: Niet geschikt voor kinderen jonger dan 3 jaar.
- Waarschuwing: Bevat kleine onderdelen. Verstikkingsgevaar.
Anderen kochten ook
-
Werkvoertuig Truck GeelLog in voor prijsinformatie
-
Small Foot - Houten Werkvoertuig Bouwplaats GeelLog in voor prijsinformatie
-
Cavallino Kiepwagen GeelLog in voor prijsinformatie
-
Graafmachine Geel 1:55Log in voor prijsinformatie
-
Hijskraan Geel 1:55Log in voor prijsinformatie
-
Goki Houten Kiepwagen GeelLog in voor prijsinformatie
-
Siku 1874 Liebherr Graafmachine 1:87Log in voor prijsinformatie
-
Cavallino Mammoet Vrachtwagen met Aanhanger en GraafmachineLog in voor prijsinformatie
-
Vuilniswagen met Licht & GeluidLog in voor prijsinformatie
-
Cavallino Volvo Houttransport Vrachtwagen met AanhangerLog in voor prijsinformatie
-
Green Toys AutotransporterLog in voor prijsinformatie
-
Bigjigs Houten Hijskraan & BouwvoertuigenLog in voor prijsinformatie
klik op de foto om in te zoomen.