- Babyspeelgoed & Peuterspeelgoed
- Bouw en Constructie
- Buitenspeelgoed
- Educatief Speelgoed
- Feestartikelen
- Houten Speelgoed
- Kinderboeken
- Kinderkamer
- Knutselen en Hobby
- Leren en Experimenteren
- Poppen en Knuffels
- Puzzels
- Rollenspel & Verkleden
- Schoolcadeautjes
- Schoolspullen
- Speelfiguren
- Spellen
-
Uitdeelcadeautjes
- Fidget Toys
- Fopcadeautjes
- Grabbelton
- Groei- en Speeleieren
- Houten Uitdeelcadeautjes
- Klaparmbanden
- Sleutelhangers
- Slijm en Putty
- Squishy Speelgoed
- Stuiterballen
- Tollen en Jojo's
- Traktaties
- Uitdeelboekjes
- Uitdeelcadeautjes tot 10 euro
- Uitdeelcadeautjes tot 2 euro
- Uitdeelcadeautjes tot 5 euro
- Uitdeelcadeautjes tot 7,50 euro
- Uitdeelzakjes
- Verrassingsballen
- Voertuigen
Kleur je eigen Vlieger - Uil
Afmeting artikel:
92 x 46 cm, lengte vliegertouw 15 meter
Verwacht
Alternatieven
-
Kleur je eigen VliegerLog in voor prijsinformatie
-
Kleur je eigen Vlieger - VlinderLog in voor prijsinformatie
-
Kleur je eigen Vlieger - AdelaarLog in voor prijsinformatie
-
Versier je eigen VliegerLog in voor prijsinformatie
-
Kleur je eigen SchoudertasLog in voor prijsinformatie
-
Kleur je eigen EenhoorntasjeLog in voor prijsinformatie
Omschrijving
Kleur deze vlieger met uil opdruk zelf in met textielstiften. Zo maak je jouw eigen persoonlijke vlieger! Daarna kun je met jouw zelf ontworpen vlieger vliegeren. De vlieger is gemaakt van nylon. Inclusief stok om de vlieger te monteren, vliegertouw, wordt zonder stiften geleverd.
Lees meer
Specificaties
Te vinden in de volgende categorieën:
| Artikelcode: | 7210516A |
| Afmeting artikel: | 92 x 46 cm, lengte vliegertouw 15 meter |
| Afmeting verpakking: | 67 x 7 cm |
| Geschikt voor: | Vanaf 3 jaar |
| EAN code: | 8718012035676 |
| Prijs in euro's: | Excl. BTW en excl. verzendkosten |
| Kleur: | Wit |
| Artikelserie: | Kleur je eigen vlieger |
| Materiaal: | Nylon |
Veiligheid
- Waarschuwing: Niet geschikt voor kinderen jonger dan 3 jaar.
- Waarschuwing: Bevat kleine onderdelen. Verstikkingsgevaar.
klik op de foto om in te zoomen.