Puzzel Eenhoorn, 30st.
Afmeting artikel:
29 x 18 cm
| Artikelcode: | 1620825A |
| Afmeting artikel: | 29 x 18 cm |
| Afmeting verpakking: | 16,5 x 11 x 4,5 cm |
| Geschikt voor: | Vanaf 3 jaar |
| EAN code: | 8715427068299 |
| Prijs in euro's: | Excl. BTW en excl. verzendkosten |
| Artikelserie: | Legpuzzel 30st. |
| Merk: | Creative Craft Group |
| Thema: | Eenhoorn |
| Materiaal: | Karton |
| Aantal stukjes: | 30 |