- Babyspeelgoed & Peuterspeelgoed
- Bouw en Constructie
- Buitenspeelgoed
- Educatief Speelgoed
- Feestartikelen
- Houten Speelgoed
- Kinderboeken
- Kinderkamer
- Knutselen en Hobby
- Leren en Experimenteren
- Poppen en Knuffels
- Puzzels
- Rollenspel & Verkleden
- Schoolcadeautjes
- Schoolspullen
- Speelfiguren
- Spellen
- Uitdeelcadeautjes
- Voertuigen
Krasboek Eenhoorn, 10 Vellen
Afmeting artikel:
24 x 20 cm
Direct leverbaar
Omschrijving
Krasblok met eenhoorntekeningen in regenboogkleuren. Met 10 vellen en een houten kraspen. Geschikt vanaf 5 jaar
Lees meer
Specificaties
Te vinden in de volgende categorieën:
| Artikelcode: | 1630296A |
| Afmeting artikel: | 24 x 20 cm |
| Afmeting verpakking: | 24 x 21 x 1 cm |
| Geschikt voor: | Vanaf 5 jaar |
| EAN code: | 8715427095387 |
| Prijs in euro's: | Excl. BTW en excl. verzendkosten |
| Merk: | Grafix, Creative Craft Group |
| Thema: | Eenhoorn |
| Materiaal: | Papier |
Veiligheid
- Waarschuwing: Niet geschikt voor kinderen onder de 3 jaar ivm kleine onderdelen.
- Waarschuwing: Bevat kleine onderdelen. Verstikkingsgevaar.
Anderen kochten ook
-
Krasboek Monstertje, 10 VellenLog in voor prijsinformatie
-
Scratch Kaarten - Vogels en Vlinders, 10 VellenLog in voor prijsinformatie
-
Totum Bluey Scratchboek met 10 KraskaartenLog in voor prijsinformatie
-
Spiegelkarton A4, 10 Vellen 10 KleurenLog in voor prijsinformatie
-
Glitterkarton A4, 10 vellenLog in voor prijsinformatie
-
Ribbelkarton 120gr, 10 VellenLog in voor prijsinformatie
-
Magische Memo Krasblaadjes met PenLog in voor prijsinformatie
-
Magische Memo BlaadjesLog in voor prijsinformatie
-
PAW Patrol Scratch PosterLog in voor prijsinformatie
-
Kraskunst Stickers - Fantasiewereld, 6dlg.Log in voor prijsinformatie
-
Gabby's Dollhouse KraskunstLog in voor prijsinformatie
-
Kraskunst Kersthangers, 4st.Log in voor prijsinformatie
klik op de foto om in te zoomen.