- Babyspeelgoed & Peuterspeelgoed
- Bouw en Constructie
- Buitenspeelgoed
- Educatief Speelgoed
- Feestartikelen
- Houten Speelgoed
- Kinderboeken
- Kinderkamer
- Knutselen en Hobby
- Leren en Experimenteren
- Poppen en Knuffels
- Puzzels
- Rollenspel & Verkleden
- Schoolcadeautjes
- Schoolspullen
- Speelfiguren
- Spellen
- Uitdeelcadeautjes
- Voertuigen
Walt Disney Maskerboek Disney Pixar
Afmeting artikel:
26,5 x 21,5 x 0,3 cm
Direct leverbaar
Omschrijving
Boek met 8 stuks maskers om uit te drukken. Met 4 blanco maskers om zelf in te kleuren. Karakters zoals Woody, Buzz en Jessie van Toy Story en Violet en Dash van The Incredibles. Let op: zonder elastiek. Geschikt voor kinderen van 3 tot 6 jaar oud.
Lees meer
Specificaties
Te vinden in de volgende categorieën:
| Artikelcode: | 1561019A |
| Afmeting artikel: | 26,5 x 21,5 x 0,3 cm |
| Afmeting verpakking: | 27,5 x 22,5 x 4 cm |
| Geschikt voor: | Vanaf 3 jaar |
| EAN code: | 9789052956145 |
| Prijs in euro's: | Excl. BTW en excl. verzendkosten |
| Karakter: | Toy Story |
| Merk: | Boek Specials Nederland BV |
Veiligheid
- Waarschuwing: Niet geschikt voor kinderen onder de 3 jaar ivm kleine onderdelen.
Anderen kochten ook
-
Walt Disney Magic Scratch Blok - 101 DalmatiersLog in voor prijsinformatie
-
Disney Kraskaarten PrincessLog in voor prijsinformatie
-
Totum Disney Princess ScratchboekLog in voor prijsinformatie
-
Maskers: CircusLog in voor prijsinformatie
-
Masker Jungle Papier Set, 8st.Log in voor prijsinformatie
-
Kleur je eigen Masker Leeuw - 4 MaskersLog in voor prijsinformatie
-
Kleur je eigen Masker Aapje - 4 MaskersLog in voor prijsinformatie
-
Decoratie Maskers met Houten Handvat, 4st.Log in voor prijsinformatie
-
Maskers: BrandweerLog in voor prijsinformatie
-
Maskers: Dokters en PatiëntenLog in voor prijsinformatie
-
Maskers: Cowboys en IndianenLog in voor prijsinformatie
-
Maskers: ClownsLog in voor prijsinformatie
klik op de foto om in te zoomen.