Luisteren naar Boerderijdieren Geluidenboek
Afmeting artikel:
26 x 23 x 1,5 cm
| Artikelcode: | 3030255 |
| Afmeting artikel: | 26 x 23 x 1,5 cm |
| Afmeting verpakking: | 26,5 x 23,5 x 1,5 cm |
| Benodigde batterijen: | 3x Duracell Alkaline Batterij LR44 1.5V, 2st. (1150044) |
| Geschikt voor: | Vanaf 2 jaar |
| EAN code: | 9788742555545 |
| Prijs in euro's: | Excl. BTW en excl. verzendkosten |
| Taal: | Nederlands |
| Kleur: | Multi kleuren |
| Merk: | Mondikaarten |
| Thema: | Boerderij |
| Materiaal: | Papier |