Take Me Home Knuffel Pluche - Konijn Wit, 20cm
Afmeting artikel:
lengte 20 cm
| Artikelcode: | 3111157A |
| Afmeting artikel: | lengte 20 cm |
| Afmeting verpakking: | 26 x 13 x 9 cm |
| EAN code: | 8713219522073 |
| Prijs in euro's: | Excl. BTW en excl. verzendkosten |
| Kleur: | Multi kleuren |
| Merk: | Take Me Home |
| Materiaal: | Pluche |