Skateboard Pennyboard Abec 7 - Blauw
Afmeting artikel:
lengte 56 cm
| Artikelcode: | 3120825A |
| Afmeting artikel: | lengte 56 cm |
| Afmeting verpakking: | 53 x 15 x 14 cm |
| Geschikt voor: | Vanaf 6 jaar |
| EAN code: | 8713219310533 |
| Prijs in euro's: | Excl. BTW en excl. verzendkosten |
| Artikelserie: | Skateboard abec 7 |
| Materiaal: | Kunststof |