Mini Club Konijn Knuffel Pluche Blauw, 13cm
Afmeting artikel:
lengte 13 cm
| Artikelcode: | 3111304A |
| Afmeting artikel: | lengte 13 cm |
| Afmeting verpakking: | 15 x 10 x 8 cm |
| Geschikt voor: | vanaf 0 maanden |
| EAN code: | 8713219544600 |
| Prijs in euro's: | Excl. BTW en excl. verzendkosten |
| Kleur: | Blauw |
| Materiaal: | Pluche |