Furby Fublets Grogu Interactieve Knuffel
Afmeting artikel:
10 x 7 x 5 cm
| Artikelcode: | 4541892 |
| Afmeting artikel: | 10 x 7 x 5 cm |
| Afmeting verpakking: | 15 x 12 x 6 cm |
| Benodigde batterijen: | 3x Duracell Alkaline Batterij LR44 1.5V, 2st. (1150044) |
| Geschikt voor: | Vanaf 6 jaar |
| EAN code: | 5010996420275 |
| Prijs in euro's: | Excl. BTW en excl. verzendkosten |
| Aantal onderdelen: | 4 stuk(s) |
| Karakter: | Star Wars |
| Kleur: | Groen |
| Merk: | Hasbro |
| Materiaal: | Kunststof |