-
Karakters
- Avengers
- Barbie
- Batman
- Bing
- Bluey
- Brandweerman Sam
- Bumba
- Buurman en Buurman
- Cars
- CoComelon
- De Zoete Zusjes
- Dikkie Dik
- Disney Princess
- Donald Duck
- Dora
- Fien & Teun
- Fiep Westendorp
- Frozen
- Gabby's Poppenhuis
- Gorgels
- Grinch
- Gruffalo
- Hello Kitty
- Jurassic World
- K3
- Kikker
- Lightyear
- Magic Mixies
- Maja de Bij
- Max Verstappen
- Mickey Mouse
- Minecraft
- Minions
- Minnie Mouse
- My Little Pony
- Na Na Na Surprise
- Nijntje
- PAW Patrol
- Peppa Pig
- Pokémon
- Polly Pocket
- Rainbow High
- Robocar Poli
- Rupsje Nooitgenoeg
- Sonic
- Spiderman
- Spidey
- Spirit
- Star Wars
- Stitch
- Super Mario
- Teenage Mutant Ninja Turtles
- Tiny
- Toy Story
- Transformers
- Unicorn Academy
- Verschrikkelijke Ikke
- Winnie de Poeh
- Woezel en Pip
Bumba Geluidenboek - Voertuigen
Afmeting artikel:
29,7 x 21 x 2 cm
Direct leverbaar
Omschrijving
Geluidenboek met Bumba over voertuigen. Bevat vijf geluidknoppen en kleurrijke illustraties. Gemaakt van FSC MIX 70% papier. Geschikt voor kinderen vanaf 2 jaar.
Lees meer
Specificaties
Te vinden in de volgende categorieën:
| Artikelcode: | 1022731 |
| Afmeting artikel: | 29,7 x 21 x 2 cm |
| Afmeting verpakking: | 37 x 23 x 16 cm |
| Benodigde batterijen: | 3x Duracell Alkaline Batterij LR44 1.5V, 2st. (1150044) |
| EAN code: | 9789462777965 |
| Prijs in euro's: | Excl. BTW en excl. verzendkosten |
| Karakter: | Bumba |
| Kleur: | Blauw |
| Merk: | Studio 100 |
| Materiaal: | Karton |
Anderen kochten ook
-
Bumba Geluidenboek - Hoor Eens Wie Daar Is!Log in voor prijsinformatie
-
Bumba Kartonboek - Bumba en zijn VriendenLog in voor prijsinformatie
-
Bumba Kartonboek met trapjes - Bumba's lievelingskleurenLog in voor prijsinformatie
-
Bumba Kartonboek - Bumba zoekt paaseierenLog in voor prijsinformatie
-
Mijn Grote Geluidenboek Barbie - met 27 GeluidenLog in voor prijsinformatie
-
Mijn Grote Geluidenboek My Little Pony - met 27 GeluidenLog in voor prijsinformatie
-
Luister naar de dieren - 18 GeluidenLog in voor prijsinformatie
-
Dinogeluiden Boek - 18 GeluidenLog in voor prijsinformatie
-
Voelgeluidenboek - RoodkapjeLog in voor prijsinformatie
-
Geluidenboek - In de DierentuinLog in voor prijsinformatie
-
Geluidenboek - BabydierenLog in voor prijsinformatie
-
Luister en Ontdek - De Natuur 2+Log in voor prijsinformatie
klik op de foto om in te zoomen.