- Farm
- Fire Brigade Toys
- Capybara Toys
- Carnival
- Communion and Spring Festival
- Dinosaur Toys
- Doctor
- Unicorn
- F1 Toys
- Flamingo
- Glow in the Dark
- Kawaii
- Christmas
- Kidult
- King's Day
- Smiley face
- Llamas and Alpacas
- Horse Toys
- Easter
- Pirate
- Police
- Princess
- Knight
- Robot
- Space travel
- Shoe gifts
- Sensory Toys
- Santa Claus
- Toy of the Year
- Second Chance to Play
- Father's Day
- Holiday Toys
- Valentine
- Football
- Mermaid
Play Out Ole Swing Game met Licht
Dimension item:
70 x 16 x 8 cm
Available
Description
Play Out Ole Swing Game with light, consisting of an ankle ring and a 70 cm ball. Made of plastic and available in various colors. Suitable for children aged 3 and up and fun for active outdoor play.
Read more
Specifications
Found in the following categories:
| Itemcode: | 2420037 |
| Dimension item: | 70 x 16 x 8 cm |
| Dimension package: | 37 x 18 x 8 cm |
| Required batteries: | 3x Duracell Alkaline Battery LR44 1.5V, 2 pcs. (1150044) |
| Suitable for: | From 3 years old |
| EAN code: | 8714627031812 |
| Price in euros: | Excl. VAT and excl. shipping costs |
| Colour: | Multi colors |
| Brand: | Toi-Toys |
| Material: | Plastic, Polypropylene |
Safety
- Warning: Not suitable for children under 3 years due to small parts.
Others also bought
-
Play out Cheerleader Ribbons on Handle - 2 pcs.Log in for price information
-
Play Out Hula Hoop Stripes, Set of 3Log in for price information
-
BS Toys Wooden Walking Blocks - Children's PlayLog in for price information
-
Play Out Crossbow SetLog in for price information
-
Play Out Foam Airplane LauncherLog in for price information
-
Play Out Vangbalspel Fruit,3dlg.Log in for price information
-
Small Foot - Pogo StickLog in for price information
-
Hoop, set of 4Log in for price information
-
Simba Skipping Rope Nylon, 5 metersLog in for price information
-
Skipping Rope Color, 2 metersLog in for price information
-
Dancing Wheel with LightLog in for price information
-
Rainbow Dance Ribbon, 2mtr.Log in for price information
Click the image to enlarge.