- Farm
- Fire Brigade Toys
- Capybara Toys
- Carnival
- Communion and Spring Festival
- Dinosaur Toys
- Doctor
- Unicorn
- F1 Toys
- Flamingo
- Glow in the Dark
- Kawaii
- Christmas
- Kidult
- King's Day
- Smiley face
- Llamas and Alpacas
- Mother's Day
- Horse Toys
- Easter
- Pirate
- Police
- Princess
- Knight
- Robot
- Space travel
- Shoe gifts
- Sensory Toys
- Santa Claus
- Toy of the Year
- Second Chance to Play
- Father's Day
- Holiday Toys
- Valentine
- Football
- Mermaid
Table Punching Ball
Dimension item:
22 x 11 x 3 cm
Available
Description
Small finger punching ball of 16 cm.
Read more
Specifications
Found in the following categories:
| Itemcode: | 3111275A |
| Dimension item: | 22 x 11 x 3 cm |
| Dimension package: | 14 x 6 x 4 cm |
| Suitable for: | From 3 years old |
| EAN code: | 8713219546079 |
| Price in euros: | Excl. VAT and excl. shipping costs |
| Colour: | Red, Black |
| Material: | Plastic |
Safety
- Warning: Not suitable for children under 3 years due to small parts.
Others also bought
-
Goki Wooden Patience GameLog in for price information
-
Puzzle LabyrinthLog in for price information
-
Anti Stress Ball Smiley FaceLog in for price information
-
Fireblade Stadium with 4 Battle TopsLog in for price information
-
Scoubidou Knotting Strings 80cm, 100 pcs.Log in for price information
-
UFO Flying Ball with Light and Remote ControlLog in for price information
-
Sticky Ramenballen - 3 pcs.Log in for price information
-
Glow N Fun Anti Stress Ball Glow in the DarkLog in for price information
-
Squeeze Ball in BoxLog in for price information
-
Bracelet with SpikesLog in for price information
-
Fidget Toy Set, 12pcs.Log in for price information
-
Expandable Mega Ball, 28 to 100cmLog in for price information
Click the image to enlarge.