- Farm
- Fire Brigade Toys
- Capybara Toys
- Carnival
- Communion and Spring Festival
- Dinosaur Toys
- Doctor
- Unicorn
- F1 Toys
- Flamingo
- Glow in the Dark
- Kawaii
- Christmas
- Kidult
- King's Day
- Smiley face
- Llamas and Alpacas
- Mother's Day
- Horse Toys
- Easter
- Pirate
- Police
- Princess
- Knight
- Robot
- Space travel
- Shoe gifts
- Sensory Toys
- Santa Claus
- Toy of the Year
- Second Chance to Play
- Father's Day
- Holiday Toys
- Valentine
- Football
- Mermaid
Handbag with Light and Sound - Pink
Dimension item:
23 x 22 x 5 cm
Available
Description
A cheerful pink handbag with light and sound effects in the heart-shaped button. The bag is printed with cute characters and has a soft handle. Dimensions: 22 x 5 x 23 cm, made of plastic and fabric.
Read more
Specifications
Found in the following categories:
| Itemcode: | 2520881A |
| Dimension item: | 23 x 22 x 5 cm |
| Dimension package: | 24 x 23 x 6 cm |
| Required batteries: | 3x Duracell Alkaline Battery LR44 1.5V, 2 pcs. (1150044) |
| Suitable for: | From 3 years old |
| EAN code: | 8711866277346 |
| Price in euros: | Excl. VAT and excl. shipping costs |
| Colour: | Multi colors |
| Brand: | Johntoy |
| Material: | Plastic |
Safety
- Warning: Not suitable for children under 3 years due to small parts.
Others also bought
-
Milky Kiss Rugzak Lush Life Roze MetallicLog in for price information
-
Milky Kiss Backpack The Wow Factor Fluffy PinkLog in for price information
-
Color your own shoulder bagLog in for price information
-
Gym Bag Dino with LegsLog in for price information
-
Trollykoffer BlueyLog in for price information
-
K3 Carrying BagLog in for price information
-
Sonic Backpack Wild Thing BlueLog in for price information
-
Unicorn shoulder bagLog in for price information
-
Felt Bag Christmas TreeLog in for price information
-
Tie-Dye BackpackLog in for price information
-
Cooler bag DinoLog in for price information
-
Unicorn BackpackLog in for price information
Click the image to enlarge.