-
Themes
- Farm
- Fire Brigade Toys
- Capybara Toys
- Carnival
- Communion and Spring Festival
- Dinosaur Toys
- Doctor
- Unicorn
- F1 Toys
- Flamingo
- Glow in the Dark
- Kawaii
- Christmas
- Kidult
- King's Day
- Smiley face
- Llamas and Alpacas
- Mother's Day
- Horse Toys
- Easter
- Pirate
- Police
- Princess
- Knight
- Robot
- Space travel
- Shoe gifts
- Sensory Toys
- Sinterklaas
- Toy of the Year
- Second Chance to Play
- Father's Day
- Holiday Toys
- Valentine
- Football
- Mermaid
Roboforces Transformation Robot - Blue Race Car
Dimension item:
length 19 cm
This item is out of stock and not available anymore
Alternatives
-
Roboforces Changing Robot SupercarLog in for price information
-
Roboforces Transform Robot SupercarLog in for price information
-
Roboforces Transform Robot/VehicleLog in for price information
-
Mr. Beast Lab Swarms S3 Fusion Chaos PackLog in for price information
-
Sticky Ninja, 2 pcs.Log in for price information
-
Jada Marvel Iron Man 2016 Chevy Camaro SS 1:24Log in for price information
Description
Change robot. Blue sports car becomes a blue robot with a weapon.
Read more
Specifications
Found in the following categories:
| Itemcode: | 2420852A |
| Dimension item: | length 19 cm |
| Dimension package: | 32,5 x 31 x 10,5 cm |
| Suitable for: | From 3 years old |
| EAN code: | 8714627305883 |
| Price in euros: | Excl. VAT and excl. shipping costs |
| Character: | Transformers |
| Article series: | Roboforces |
| Colour: | Blue |
| Brand: | Roboforces, Toi-Toys |
| Theme: | Robot |
| Material: | Plastic |
Safety
- Warning: Not suitable for children under 3 years due to small parts.
Click the image to enlarge.