- Farm
- Fire Brigade Toys
- Capybara Toys
- Carnival
- Communion and Spring Festival
- Dinosaur Toys
- Doctor
- Unicorn
- F1 Toys
- Flamingo
- Glow in the Dark
- Kawaii
- Christmas
- Kidult
- King's Day
- Smiley face
- Llamas and Alpacas
- Mother's Day
- Horse Toys
- Easter
- Pirate
- Police
- Princess
- Knight
- Robot
- Space travel
- Shoe gifts
- Sensory Toys
- Santa Claus
- Toy of the Year
- Second Chance to Play
- Father's Day
- Holiday Toys
- Valentine
- Football
- Mermaid
Pokémon 3D Backpack Plush Pikachu
Dimension item:
36 x 29 x 16 cm
Available
Description
The Pokémon 3D Plush Backpack is your new go-to backpack. You can also use it as a stuffed animal. The shoulder straps are detachable, so they don't get in the way when you're cuddling with your favorite Pokémon. It's no longer "catch them all," but "collect them all." Which bag will you choose? Will it be Pikachu, Charmander, or Squirtle?
Read more
Specifications
Found in the following categories:
| Itemcode: | 1820437A |
| Dimension item: | 36 x 29 x 16 cm |
| Dimension package: | 32 x 18 x 13 cm |
| Suitable for: | From 3 years old |
| EAN code: | 8426842051185 |
| Price in euros: | Excl. VAT and excl. shipping costs |
| Character: | Pokemon |
| Brand: | Canenco |
| Theme: | Communion and Spring Festival |
| Material: | Plush |
Safety
- Warning: Not suitable for children under 3 years due to small parts.
Others also bought
-
3D Rugzak SpideyLog in for price information
-
Backpack Pokémon Pikachu Lightning with LightLog in for price information
-
Pokémon Card Storage Bag PikachuLog in for price information
-
Pokemon Pikachu Gym BagLog in for price information
-
Pokemon Cards Storage Pouch PikachuLog in for price information
-
Avengers 3D Trolley Rugzak Great EscapesLog in for price information
-
Pokemon 3D Backpack Plush JigglypuffLog in for price information
-
Backpack Skooter Dino ExplorerLog in for price information
-
Bluey 3D Trolley Backpack Oh Happy DaysLog in for price information
-
Milky Kiss Prestige Backpack - PinkLog in for price information
-
Milky Kiss Prestige Backpack - Purple/PinkLog in for price information
-
Pret Backpack Ridge And Row - BeigeLog in for price information
Click the image to enlarge.