- Baby toys & Preschool toys
- Building and Construction
- Outdoor toys
- Educational Toys
- Party supplies
- Wooden Toys
- Children's books
- Children's room
- Crafts and Hobby
- Learning and Experimenting
- Dolls and cuddly toys
- Puzzles
- Role-playing & Dressing Up
- School gifts
- School supplies
- Play figures
- Games
-
Giveaways
- Fidget Toys
- Joke gifts
- Grab bag
- Growth and Play Eggs
- Wooden Giveaways
- Clap bracelets
- Keychains
- Slime and Putty
- Squishy Toys
- Bouncing balls
- Spinning Tops and Yo-Yos
- Treats
- Hand-out booklets
- Giveaways up to 10 euros
- Giveaways up to 2 euros
- Giveaways up to 5 euros
- Giveaways up to €7.50
- Party bags
- Surprise balls
- Vehicles
ZURU Mini Brands Fill the Fridge Playset
Dimension item:
25 x 10 x 9 cm
Available
Description
ZURU Mini Brands Fill the Fridge Playset, surprise refrigerator.
Read more
Specifications
Found in the following categories:
| Itemcode: | 4640060 |
| Dimension item: | 25 x 10 x 9 cm |
| Dimension package: | 26 x 11 x 10 cm |
| Required batteries: | 3x Duracell Alkaline Battery LR44 1.5V, 2 pcs. (1150044) |
| Suitable for: | From 8 years old |
| EAN code: | 4894680042773 |
| Price in euros: | Excl. VAT and excl. shipping costs |
| Article series: | ZURU Mini Brands Fill the Fridge |
| Test samples: | Test samples |
| Brand: | BUY |
| Material: | Plastic |
Safety
- Warning: Not suitable for children under 3 years due to small parts.
Others also bought
-
ZURU Mini Brands Fill the Fridge - Mini Food in Surprise BallLog in for price information
-
ZURU Mini Brands Fashion in Surprise BallLog in for price information
-
ZURU Mini Brands Disney Snacks in Surprise BallLog in for price information
-
Mini Playset House In BallLog in for price information
-
My First Pet Surprise Ball PetLog in for price information
-
World of Dinosaur Surprise Balls MachineLog in for price information
-
Dream Horse Surprise Balls MachineLog in for price information
-
Slime Surprise Balls MachineLog in for price information
-
Surprise Cuddly Rabbit in BoxLog in for price information
-
Surprise egg FrozenLog in for price information
-
L.O.L. Surprise Fairy Tots Mini Pop Surprise BallLog in for price information
-
LOL Surprise Loves Minions TotsLog in for price information
Click the image to enlarge.