Crate Creatures Surprise Monster - Sizzle
Dimension item:
18 x 14 x 12 cm
| Itemcode: | 4520429A |
| Dimension item: | 18 x 14 x 12 cm |
| Dimension package: | 21 x 18 x 14 cm |
| Required batteries: | 3x Philips Batterij R6 AA Long Life (1999914) |
| Suitable for: | From 4 years old |
| EAN code: | 035051549260 |
| Price in euros: | Excl. VAT and excl. shipping costs |
| Test samples: | Test samples |
| Material: | Plastic |