Squishmallow Plush Toy Daisuke the Matcha Donut, 19cm
Dimension item:
length 19 cm
| Itemcode: | 4530242W |
| Dimension item: | length 19 cm |
| Dimension package: | 36,9824 x 22,225 x 8,255 cm |
| EAN code: | 0196566423060 |
| Price in euros: | Excl. VAT and excl. shipping costs |
| Colour: | Multi colors |
| Brand: | Squishmallows |
| Material: | Plush |