Pastel-colored Beaded Unicorn in Pot
Dimension item:
12 x 6 x 6 cm
Available
Description
This box is full of colorful beads in all sorts of shapes, like hearts and stars. Children can easily make jewelry with it, such as bracelets and necklaces. Suitable for ages 3 and up.
Read more
Specifications
Found in the following categories:
| Itemcode: | 1630735A |
| Dimension item: | 12 x 6 x 6 cm |
| Dimension package: | 34 x 33 x 27 cm |
| Suitable for: | From 4 years old |
| EAN code: | 8715427166162 |
| Price in euros: | Excl. VAT and excl. shipping costs |
| Colour: | Multi colors |
| Brand: | Creative Craft Group |
| Theme: | Unicorn |
| Material: | Plastic |
Safety
- Warning: Not suitable for children under 3 years due to small parts.
Others also bought
-
Eichhorn Kralenset Letters, 190dlg.Log in for price information
-
Letter beads White 7mm, 200 pcs.Log in for price information
-
Colorations - Rijgkralen Sports ThemeLog in for price information
-
Eichhorn Houten Kralen Set, 275dlg.Log in for price information
-
Colorations - Metallic Pony Beads, 4000pcs.Log in for price information
-
Colorations - Pony Beads Metallic 6x9 mm, 1000pcs.Log in for price information
-
Goki Wooden Letter Beads - Color, 300 pcs.Log in for price information
-
Wooden Threading Beads, 825 pcs.Log in for price information
-
Wooden Bead SetLog in for price information
-
Letter Beads and Numbers, 200 pcs.Log in for price information
-
Colorations - Round Letter Beads, 500pcs.Log in for price information
-
Bead set PastelLog in for price information
Click the image to enlarge.