Color your own Kite - Owl
Dimension item:
92 x 46 cm, length of kite string 15 meters
| Itemcode: | 7210516A |
| Dimension item: | 92 x 46 cm, length of kite string 15 meters |
| Dimension package: | 67 x 7 cm |
| Suitable for: | From 3 years old |
| EAN code: | 8718012035676 |
| Price in euros: | Excl. VAT and excl. shipping costs |
| Colour: | White |
| Article series: | Color your own kite |
| Material: | Nylon |