Magnetic Drawing Board XL - Yellow/Red
Dimension item:
48 x 37 x 3 cm
| Itemcode: | 7920107A |
| Dimension item: | 48 x 37 x 3 cm |
| Dimension package: | 54,5 x 39,5 x 4,5 cm |
| Suitable for: | From 3 years old |
| EAN code: | 3800966019149 |
| Price in euros: | Excl. VAT and excl. shipping costs |
| Theme: | Communion and Spring Festival |
| Material: | Plastic |