Wooden Video Camera - Blue
Dimension item:
15,7 x 9,3 x 5,5 cm
| Itemcode: | 7510197A |
| Dimension item: | 15,7 x 9,3 x 5,5 cm |
| Dimension package: | 19 x 13 x 6 cm |
| Suitable for: | From 18 months |
| EAN code: | 3800966034081 |
| Price in euros: | Excl. VAT and excl. shipping costs |
| Theme: | Communion and Spring Festival |
| Material: | Wood |