Baby Shark Soft Toy with Sound - Baby Shark
Dimension item:
length 20 cm
| Itemcode: | 4650236A |
| Dimension item: | length 20 cm |
| Dimension package: | 22 x 17 x 11 cm |
| Suitable for: | From 3 years old |
| EAN code: | 8809456151531 |
| Price in euros: | Excl. VAT and excl. shipping costs |
| Character: | Baby Shark |
| Colour: | Yellow |
| Material: | Plush |