Furby Fublets Grogu Interactive Plush Toy
Dimension item:
10 x 7 x 5 cm
| Itemcode: | 4541892 |
| Dimension item: | 10 x 7 x 5 cm |
| Dimension package: | 15 x 12 x 6 cm |
| Required batteries: | 3x Duracell Alkaline Battery LR44 1.5V, 2 pcs. (1150044) |
| Suitable for: | From 6 years old |
| EAN code: | 5010996420275 |
| Price in euros: | Excl. VAT and excl. shipping costs |
| Colour: | Green |
| Number of parts: | 4 piece(s) |
| Character: | Star Wars |
| Brand: | Hasbro |
| Material: | Plastic |