Round Puzzle Rainbow, 1000 pcs.
Dimension item:
Ø 65 cm
| Itemcode: | 4120356A |
| Dimension item: | Ø 65 cm |
| Dimension package: | 23 x 23 x 5,5 cm |
| Suitable for: | From 7 years old |
| EAN code: | 8720618595065 |
| Price in euros: | Excl. VAT and excl. shipping costs |
| Material: | Cardboard |
| Number of pieces: | 1000 |