Mini Club Rabbit Plush Pink, 30cm
Dimension item:
length 30 cm
| Itemcode: | 3110615A |
| Dimension item: | length 30 cm |
| Dimension package: | 30 x 18 x 7 cm |
| Suitable for: | from 0 months |
| EAN code: | 8713219386002 |
| Price in euros: | Excl. VAT and excl. shipping costs |
| Colour: | Pink |
| Material: | Plush |