Take Me Home Plush Toy - Rabbit White, 20cm
Dimension item:
length 20 cm
| Itemcode: | 3111157A |
| Dimension item: | length 20 cm |
| Dimension package: | 26 x 13 x 9 cm |
| EAN code: | 8713219522073 |
| Price in euros: | Excl. VAT and excl. shipping costs |
| Colour: | Multi colors |
| Brand: | Take Me Home |
| Material: | Plush |