Roboforces Transform Car Robot Red
Dimension item:
length 20,5 cm
| Itemcode: | 2420844A |
| Dimension item: | length 20,5 cm |
| Dimension package: | 28 x 24 x 7 cm |
| Suitable for: | From 3 years old |
| EAN code: | 8714627300369 |
| Price in euros: | Excl. VAT and excl. shipping costs |
| Test samples: | Test samples |
| Character: | Transformers |
| Article series: | Roboforces |
| Brand: | Toi-Toys, Roboforces |
| Theme: | Robot |
| Material: | Plastic |