Enchantimals Big Animals - Ekaterina Elephant
Dimension item:
length 15 cm
| Itemcode: | 4581400A |
| Dimension item: | length 15 cm |
| Dimension package: | 21,5 x 13 x 6 cm |
| Suitable for: | From 4 years old |
| EAN code: | 0887961553505 |
| Price in euros: | Excl. VAT and excl. shipping costs |
| Character: | Enchantimals |
| Brand: | Mattel |
| Material: | Plastic |