Monchhichi Play Figure - Kauri
Dimension item:
length 7 cm
| Itemcode: | 3680263A |
| Dimension item: | length 7 cm |
| Dimension package: | 19 x 12,5 x 4 cm |
| Suitable for: | From 3 years old |
| EAN code: | 4891813815068 |
| Price in euros: | Excl. VAT and excl. shipping costs |
| Brand: | Silverlit |
| Material: | Plastic |