-
Characters
- Avengers
- Barbie
- Batman
- Bing
- Bluey
- Fireman Sam
- Ball
- Neighbor and Neighbor
- Cars
- CoComelon
- The Sweet Sisters
- Fatty Fat
- Disney Princess
- Donald Duck
- Dora
- Fien & Teun
- Fiep Westendorp
- Frozen
- Gabby's Dollhouse
- Gorgels
- Grinch
- Gruffalo
- Hello Kitty
- Jurassic World
- K3
- Peeping
- Lightyear
- Magic Mixies
- Maya the Bee
- Max Verstappen
- Mickey Mouse
- Minecraft
- Minions
- Minnie Mouse
- My Little Pony
- Na Na Na Surprise
- Nijntje
- PAW Patrol
- Peppa Pig
- Pokémon
- Polly Pocket
- Rainbow High
- Robocar Poli
- The Very Hungry Caterpillar
- Sonic
- Spiderman
- Spidey
- Spirit
- Star Wars
- Stitch
- Super Mario
- Teenage Mutant Ninja Turtles
- Tiny
- Transformers
- Unicorn Academy
- Verschrikkelijke Ikke
- Winnie the Pooh
- Woezel and Pip
Na!Na!Na! Surprise Teens Slumber Party - Lara Vonn
Dimension item:
height 28 cm
This item is out of stock and not available anymore
Alternatives
-
Na!Na!Na! Surprise Sweetest Sweets PopLog in for price information
-
Na! Na! Na! Surprise Teens Pop - Quinn NashLog in for price information
-
Na! Na! Na! Surprise Teens Pop - Parker ScorchLog in for price information
-
Disney Doorables Pop Up Party Multi Peek - Surprise BoxLog in for price information
-
L.O.L Surprise Tweens Modepop - Hana GrooveLog in for price information
-
L.O.L. Surprise Tweens Costume Surprise - Emma EmoLog in for price information
Description
Welcome! Plush and glamour are part of our way of life. We have a weakness for beautiful fashion, so we always look perfect, whether we're chilling with our friends or walking the fluffy red carpet. We are wild about style. Na Na Na Surprise Teens™ Sleepover are beautiful, soft, 28 cm fashion dolls with lots of personality and a glamorous style. Lara Vonn was inspired by a teddy bear for her look. She has long brown hair, a printed face, and printed clothing details. She comes packaged in a window box so you can clearly see her high-quality details. She wears cute pajamas, slippers, and an eye mask for a super fun sleepover. The perfect gift! A tag with her name, birthday, and a story about her is also included. Collect both of the super beautiful, soft Teens Sleepover fashion dolls.
Read more
Specifications
Found in the following categories:
| Itemcode: | 4520598A |
| Dimension item: | height 28 cm |
| Dimension package: | 35 x 31 x 10 cm |
| Suitable for: | From 6 years old |
| EAN code: | 0035051577416 |
| Price in euros: | Excl. VAT and excl. shipping costs |
| Character: | Na!Na!Na! Surprise |
| Colour: | Multicolored |
| Material: | Plastic |
Safety
- Warning: Not suitable for children under 3 years.
- Warning: Contains small parts. Choking hazard.
Click the image to enlarge.