Van wie is die staart?

Afmeting artikel: 17,9 x 17,9 cm
Klik om te zoomen klik op de foto om in te zoomen.
Omschrijving
'Van wie is die staart?' is onderdeel van een prachtige serie peuterboekjes van Joukje Akveld. In elk deel wordt steeds de vraag gesteld: wie of wat hoort hierbij? De illustraties van dit deel zijn van Martijn van der Linden.

Links een staart, rechts vier dieren: een giraffe, een pinguïn, een krokodil en een olifant. Van wie is die staart? Als de keuze is gemaakt, volgt een prachtige tekening met het antwoord. Daar zijn wat leuke grapjes in te vinden: wat dacht je van een krokodil met een gebloemde rugzak, of een ringstaartmaki met een selfiestick?
Deze peuterserie is geïllustreerd door de beste illustratoren van ons land. Elk deel door een ander, die er steeds weer een verrassende draai aan weet te geven. De illustraties van dit deel zijn gemaakt door prijswinnend illustrator Martijn van der Linden, die de prachtigste dieren tevoorschijn tovert.
Lees meer
Specificaties
Artikelcode: 6507140
Afmeting artikel: 17,9 x 17,9 cm
Geschikt voor: Vanaf 2 jaar
EAN code: 9789025767129
Prijs in euro's: Excl. BTW en excl. verzendkosten
Taal: Nederlands
Merk: Gottmer Uitgevers Groep
Materiaal: Papier
Auteur: Joukje Akveld
Illustrator: Martijn van der Linden
Bindwijze: Hardcover
Aantal pagina's: 32
Uitgever: Gottmer
Te vinden in de volgende categorieën: