Ik lees met de Stoute Broertjes

Afmeting artikel: 24,9 x 17,6 x 0,9 cm
Nieuw
Klik om te zoomen klik op de foto om in te zoomen.
Omschrijving

Leren lezen is nog leuker met de Stoute Broertjes! Daarom zijn er nu drie originele Stoute Broertjes-titels van oplopend niveau:

  • ‘Ik lees met de Stoute Broertjes’: voor de allerjongste lezers in groep 2 en begin groep 3 die woorden en klanken leren herkennen.
  • ‘Samen lezen met de Stoute Broertjes’: voor beginnende lezers die een aantal maanden leesonderwijs hebben gehad.
  • ‘Lekker lezen met Stoute Broertjes’: voor kinderen die al ongeveer een jaar leesonderwijs hebben gehad.

Je kent Daan en Mees misschien als de buurjongens van de Zoete Zusjes Saar en Janna. Nu kunnen ook de allerjongste lezers genieten van de avonturen van de Stoute Broertjes. Met in totaal maar liefst 144 bladzijden leesplezier zullen kinderen in groep 2 en 3 kunnen beginnen met het herkennen en lezen van de eerste letters, woordjes en zinnen. Eerst samen, en dan zelf! Natuurlijk zijn de verhalen weer opgevrolijkt met de leukste illustraties van Iris Boter.

In het eerste boekje, 'Ik lees met de Stoute Broertjes’, leren kinderen klanken en woorden herkennen met hakken en plakken. Door de simpele woorden van één lettergreep en zeer korte zinnen kunnen startende lezers beginnen met het leren herkennen van klanken en woorden en korte zinnen maken. Voor de allerjongste lezers in groep 2 en begin groep 3.

Wil je extra oefenen met leren lezen? Bestel nu De Stoute Broertjes leeskoffer-/boekjes, stuur jouw aankoopbewijs naar [email protected] en ontvang exclusief oefenmateriaal!

Lees meer
Specificaties
Artikelcode: 6517006
Afmeting artikel: 24,9 x 17,6 x 0,9 cm
Geschikt voor: Vanaf 5 jaar
EAN code: 9789043940702
Prijs in euro's: Excl. BTW en excl. verzendkosten
Kleur: Multi kleuren
Taal: Nederlands
Merk: Centraal Boekhuis
Materiaal: Papier
Auteur: Hanneke de Zoete
Illustrator: Iris Boter
Aantal pagina's: 48
Te vinden in de volgende categorieën: